Cenas plastmasas logiem ražošanas projektos:

Logi ir viens no svarīgākajiem jebkuras celtnes elementiem. No to kvalitātes ir atkarīga ne tikai praktiskā, bet arī jautājuma estētiskā puse. Bez labiem logiem Jūsu telpā būs auksti, mitri, trokšņaini un neomulīgi. Savukārt nekvalitatīvi un neakurāti logu izstrādājumi spēj viegli sabojāt pat visapdomātāko un mūsdienīgāko interjeru.
Logu pirkšanas jautājumā nav sīkumu, šeit viss ir svarīgs – gan rāmis, gan stikla pakete, gan furnitūra. Uzņēmuma „ALUPLAST” logiem ir vācu kvalitāte, tie ir izgatavoti no ekoloģiski tīriem materiāliem, izmantojot vismūsdienīgākās tehnoloģijas, Jūsu mājās tie rada siltuma un mājīguma atmosfēru.
Mūsu uzņēmums „LOGI JUMS” var palielīties ar nopietnu darbu logu konstrukciju tirgū jau ilgāk par 3 gadiem. Pa šo laiku mēs izveidojām lieliskas attiecības ar PVC logu konstrukciju izgatavotājiem. Mēs esam oficiālie vācu kompānijas „ALUPLAST” pārstāvji un tikpat cieši sadarbojamies ar vācu kompāniju „VEKA”. Mēs pārdodam un profesionāli veicam PVC logu uzstādīšanu visā Latvijā. Mēs esam jauni un ambiciozi, mēs strādājam kvalitātes un savas reputācijas labā.

Logi VEKA – vareni, izturīgi un ilgi kalpo. Tie neprasa remontu un kalpos Jums ne mazāk par 40 gadiem. Jā, to cena ir nedaudz augstāka nekā citu mazpazīstamo uzņēmumu logu cena, toties par profila kvalitāti varat būt pārliecināti – tas nedeformēsies un nemainīs savu krāsu, un pēc ilgiem gadiem dzīvoklis būs tikpat kluss un silts, kā pirmajos mēnešos pēc logu uzstādīšanas.
Svarīga VEKA logu priekšrocība ir tāda, ka tos var izmantot pat valstīs ar ļoti bargiem klimatiskiem apstākļiem, kā arī rajonos ar paaugstinātu mitrumu. Tos izgatavo no augstas kvalitātes plastikāta, kas nedeformējas un nemaina savu krāsu. Speciālo stiegrojošo pastiprinātāju izmantošana nodrošina visas konstrukcijas augstu cietību un izturību. VEKA profiliem piemīt arī labas skaņas izolācijas īpašības, jo galvenais logu uzdevums ir nodrošināt siltumu un klusumu mājās.

Mēs maksimāli ātri reağējam uz jūsu pieteikumu.ar lielāko prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem un sniegsim jums labāko komplektāciju piedāvajumu un to cenu.

Par mums

Kā arī

Mēs strādājam ar labākajiem profilu ražotājiem:

Zvaniet (+371) 27595031 vai rakstiet uz ē-pastu info-logijums@inbox.lv

Pasūtīt mērīšanu